Letní tábory Na Kocandě

    Tábor se nachází u obce Skočice (okr. Strakonice) na malém lesním palouku, funguje zde již více než 35 let. V jeho areálu se nachází dřevěná jídelna, ošetřovna, srub vedoucího, kuchyně, ve které 5x denně připravují kvalifikovaní kuchaři čerstvé jídlo. Účastníci tábora jsou ubytování ve stanech s podlážkou, dvěma válendami a stolkem. Pro dokonalou atmosféru lesa zde doposud nebyla zavedena elektřina. Mimo celotáborové hry na děti čeká spousta zajímavých aktivit, sportovní vyžití, táboráky, celodenní výlet a další pestrý program. O zábavu dětí a jejich pohodlí se postará tým zkušených, kvalifikovaných vedoucích, včetně zdravotnice a kuchařů. Naše tábory jsou připravovány pro děti ve věku od 7 do 15 let.

Plakát LT Na Kocandě 2018 ke stažení:

Stáhnout plakát


1. běh – “Harry Potter a Kámen mudrců” 

1. – 14. 7. 2018 (neděle – sobota)

Harry Potter, chlapec který přežil. Vydejte se spolu s ním a jeho přáteli Ronem a Hermionou do prvního ročníku Školy čar a kouzel v Bradavicích. Vedené tím nejlepším ředitelem, kterého kdy tato škola měla, Albusem Brumbálem. Po cestě za odhalením moci tajemného Kamene mudrců se budete muset postavit nejednomu nebezpečí, abyste nakonec stanuli před tím nejhorším. Před tím, jehož jméno se nesmí vyslovit…

Účastnický poplatek: 3 900 Kč (členové spolku Kocanďáci 3 600 Kč)

Hlavní vedoucí: Michal Roučka

Adresa:  Kestřany 100, Kestřany 398 21      telefon: 725 257 759      e-mail: roucka.michal(zavináč)gmail.com

>>> Přihlášky jsou již uzavřeny! <<<


3. běh – “Cestovní kancelář Kocanda”

29. 7. – 11. 8. 2018 (neděle – sobota)

Poznejte s naší cestovní kanceláří krásy celého světa! Vydejte se do exotických destinací i světových metropolí! Malebná, lidskou nohou zatím nepoznamenaná zákoutí i pulzující centra dění! Prožijte neopakovatelná dobrodružství a získejte nezapomenutelné zážitky! To vše a ještě mnohem více jen s našimi zájezdy! Užívejte si All-inclusive péči našeho zkušeného personálu i špičkové pětihvězdičkové ubytování! CK Kocanda – léto, jak se patří!

Účastnický poplatek: 3 900 Kč (členové spolku Kocanďáci 3 600 Kč)

Hlavní vedoucí: Kamil Koza

Adresa: Masarykovo náměstí 15, Protivín 398 11      telefon: 731 380 270      e-mail: koza.kamil(zavináč)gmx.com

>>> Přihlášky jsou již uzavřeny! <<<


Číslo účtu pro platbu za tábor:
ERA – Poštovní spořitelna – 263411848/0300
Nezapomeňte uvést Váš  variabilní symbol = číslo přihlášky!

 

Vážení rodiče, přátelé, všichni!

Provozování letního tábora je v současné době velice nákladná záležitost. O základnu se snažíme starat, co nejlépe, na údržbě jsme odpracovali již tisíce brigádnických hodin, veškeré ušetřené finance neustále vkládáme do obnovy a údržby budov, vybavení tábora (stany, celty, sportovní potřeby, provozní materiál apod.). Přesto jen naše snaha nestačí! Dovolujeme si Vás požádat o jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Pokud máte možnost nám nějakým způsobem pomoci, obraťte se prosím na nás. Na požádání Vám samozřejmě vystavíme potřebné potvrzení pro finanční úřad.

 


Archiv letních táborů Na Kocandě

  • Novinky

  • Partneři