Letní tábory Na Kocandě

    Tábor se nachází u obce Skočice (okr. Strakonice) na malém lesním palouku, funguje zde již téměř 40 let. V jeho areálu se nachází dřevěná jídelna, ošetřovna, srub vedoucího, kuchyně, ve které 5x denně připravují kvalifikovaní kuchaři čerstvé jídlo. Účastníci tábora jsou ubytování ve stanech s podlážkou, dvěma válendami a stolkem. Pro dokonalou atmosféru lesa zde doposud nebyla zavedena elektřina. Mimo celotáborové hry na děti čeká spousta zajímavých aktivit, sportovní vyžití, táboráky, celodenní výlet a další pestrý program. O zábavu dětí a jejich pohodlí se postará tým zkušených, kvalifikovaných vedoucích, včetně zdravotnice a kuchařů. Naše tábory jsou připravovány pro děti ve věku od 7 do 15 let.

Plakát LT Na Kocandě 2019 ke stažení:

Stáhnout plakát


 

1. běh – “Divoký západ – Zlatá horečka v Dodge city” 

30.6. – 13. 7. 2019 (neděle – sobota)

V roce 1864 vrcholí americká občanská válka Severu proti Jihu, a právě v tuto dobu začínají přicházet první zprávy o nálezu ložisek zlata v okolí města Dodge city. Vydejte se na nebezpečnou cestu do neprobádaných krajin státu Kansas plných indiánských kmenů, nebezpečných banditů a psanců. Spolu s dalšími osadníky nebudete lovit jen bizony a divoké koně, ale i budovat své ranče, železnici, nebo své pověsti věhlasných pistolníků a kdo ví, třeba nakonec poznáte i indiánské tradice od svých nových přátel. Tak co kovboji, troufáš se vydat za novými dobrodružstvími?

Účastnický poplatek: 3 900 Kč (členové spolku Kocanďáci 3 600 Kč)

Hlavní vedoucí: Michal Roučka

Adresa:  Kestřany 100, Kestřany 398 21      telefon: 725 257 759      e-mail: roucka.michal@gmail.com

>>> Přihlášky jsou uzavřeny! <<<

 


 

3. běh – “Pevnost Boyard”

28. 7. – 10. 8. 2019 (neděle – sobota)

Po okolí kolují zvěsti, že vládce pevnosti Boyard a Otec Fura shromáždili poklad, se kterým se přemístili na pevnost Kocanda, nacházející se uprostřed jihočeských lesů. Vydejte se s námi na výpravu za objevením onoho pokladu v neprobádaných zákoutích pevnosti Kocanda. Ale nebude to tak jednoduché! Sám vládce pevnosti si na Vás už teď chystá zákeřné překážky k překonání i nelehké úkoly ke splnění, Otec Fura zase vymyslel zapeklité hádanky k rozluštění a důmyslné otázky s ještě důmyslnějšími odpověďmi. Máš na to je porazit? Bude to vyžadovat sílu, bystrost, rychlost, rozvahu a především odhodlání jít do toho s námi. Tak pojď a získej poklad vládce pevnosti Boyard!

Účastnický poplatek: 3 900 Kč (členové spolku Kocanďáci 3 600 Kč)

Hlavní vedoucí: Kamil Koza

Adresa: Masarykovo náměstí 15, Protivín 398 11      telefon: 731 380 270      e-mail: koza.kamil@gmx.com

>>> Přihlášky jsou uzavřeny! <<<


Číslo účtu pro platbu za tábor:
ERA – Poštovní spořitelna – 263411848/0300
Nezapomeňte uvést Váš  variabilní symbol = číslo přihlášky!

 

Vážení rodiče, přátelé, všichni!

Provozování letního tábora je v současné době velice nákladná záležitost. O základnu se snažíme starat, co nejlépe, na údržbě jsme odpracovali již tisíce brigádnických hodin, veškeré ušetřené finance neustále vkládáme do obnovy a údržby budov, vybavení tábora (stany, celty, sportovní potřeby, provozní materiál apod.). Přesto jen naše snaha nestačí! Dovolujeme si Vás požádat o jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Pokud máte možnost nám nějakým způsobem pomoci, obraťte se prosím na nás. Na požádání Vám samozřejmě vystavíme potřebné potvrzení pro finanční úřad.

 


Archiv letních táborů Na Kocandě

  • Novinky

  • Partneři