Vložil Tomáš |
Narodil jsem se, kdy, kde, bydlím tam a tak…
    Narodil jsem se jednoho krásného dne v pražské porodnici v Krči. Tento den byl tak hezký, že si ho pamatuji dodnes. Bylo to 11.8.1991. Bydlím v malebné vesničce Kestřany, která je nedaleko jihočeské perly – Písku.
Čím se živím, co studuji a tak…
    Základní školu Jana Husa v Písku jsem vychodil úspěšně a tak jsem pokračoval dále. V roce 2006 jsem nastoupil na Střední lesnickou školu v Písku, kterou jsem v roce 2010 úspěšně ukončil maturitou. Dnes se věnuji svému oboru a sloužím u státního podniku Lesy České republiky jako revírník na revíru Štěkeň.
Funkce na táboře, kvalifikace, jak dlouho a tak…
    Letos jedu na tábor jako hlavní vedoucí. Jako personál tábora jezdím od roku 2007. Začínal jsem jako instruktor, později jsem jezdil jako vedoucí a zdravotník “na poloviční úvazek”. V loňském roce jsem fungoval na táboře jako programový vedoucí a jako zástupce hlavního vedoucího.

Absolvoval jsem kurz hlavního vedoucího tábora, kurz zdravotníka a několik kurzů stavby lanových překážek (nízkých i vysokých)

Co rád dělám, nedělám, koníčky a tak…
    Jsem vášnivý sportovec, myslivec a čtenář. Jsem velice rád, že můj koníček lesnictví se mi stal živobytím. Rád se také podívám na film, nebo si zahraji deskovou hru. Poměrně dost času věnuji i práci s dětmi. Ať už je to na táborech, při práci na lanových překážkách, nebo na zájmovém mysliveckém kroužku “Jezevci”, který jsem založil a vedu v Kestřanech.
Vztah ke Kocandě, dětem, proč jezdím a tak…
    Na Kocandu jsem poprvé dorazil jako dítě v roce 2002. Byl zrovna CeTEH Dva roky prázdnin. Předtím jsem už na pár táborech byl (tábor od červeného kříže, rybářský tábor). Ani jeden mě nijak nezaujal a díky tomu jsem se dostal na Kocandu, která byla pravým opakem těchto táborů. Celo táborová hra vytváří neuvěřitelně silnou atmosféru, která je s vámi od začátku až do konce a úplně vás pohltí. Přičtěte krásné prostředí lesa Skočického hradu a už Kocandu nedostanete z hlavy. Někdo může namítat, že tam není elektřina, nebo voda. To je právě to co se mi vždy líbilo. Začnete si pak doma vážit i takových drobností jako je rozsvícení světla po stisknutí vypínače. Když pak otočíte doma kohoutkem a teče teplá voda, vzpomenete si co všechno jste na Kocandě museli udělat pro to, aby ta voda tekla teplá.

Both comments and pings are currently closed.


  • Novinky

  • Partneři