Vložil Tomáš |
Narodil jsem se, kdy, kde, bydlím tam a tak…
  Narodil jsem se v létě roku 1991 v pražské nemocnici. Téměř celý život bydlím v Kestřanech u Písku.
Čím se živím, co studuji a tak…
  Pracuji jako revírník u Lesů ČR, s.p.. To znamená, že pracuji jako lesník. To znamená, že se starám o les jako celek. V podstatě vyhledávám a zadávám práci živnostníkům, kteří pro nás pracují. Mým cílem je vypěstovat co nejkvalitnější les a udržovat ho zdravý a v kondici. Bohužel v poslední době nám to kazí velké sucho a kůrovec.
Funkce na táboře, kvalifikace, jak dlouho a tak…

Letošní tábor pro mne bude druhý ve funkci hlavase. Nicméně začínal jsem od píky. Začal jsem jezdit jako instruktor, později jako vedoucí a částečně i jako zdravotník. Před svou premiérou ve funkci hlavního, jsem si ještě vyzkoušel programového vedoucího.

Co se týče kvalifikace, mám samozřejmě kurz hlavního vedoucího, který mne opravňuje vést tábor. Jako takový zahrnuje i kurz instruktora a vedoucího. Jak jsem již psal, párkrát jsem musel zaskakovat za zdravotnici. K tomu mne opravňuje kurz zdravotníka u České táborové unie. Dále mám pár kurzů na stavění lanových překážek, díky kterému je mohu u nás na táborech stavět a provozovat. V rámci zaměstnání jsem získal osvědčení lesního pedagoga, což na našem táboře v lese také využíváme. Mimo oficiálního osvědčení a kurzů mám deset let praxe jako vedoucí na táborech a tři roky jako vedoucí mysliveckého kroužku v Kestřanech, který jsem zde založil.

Co rád dělám, nedělám, koníčky a tak…
  Mezi mé volnočasové aktivity patří sport všeho druhu, četba, film, deskové hry, myslivost, lesnictví, stavba lanových překážek, práce s dětmi a v poslední době se začínám věnovat činnosti zvané vandr. Nerad jednám s hloupými a zlými lidmi a nemám rád koprovku. A taky nemám rád kůrovce.
Vztah ke Kocandě, dětem, proč jezdím a tak…

Kocanda je pro mne jak se říká srdcovka. Můj první tábor byl naprosto hrozný. Druhý byl lepší, ale nebylo to ono. Tenkrát máma přišla s nějakou Kocandou a tak jsme do toho šli. Byl to rok 2002 a bylo mi 11. Na jiný tábor už jsem nikdy jet nechtěl. Když už jsem na to měl věk, začal jsem jezdit jako instruktor a od té doby jezdím pořád. Kocanda je pro mne kouzelné a krásné místo. Vracím se sem už roky a prostě mi to tu přirostlo k srdci. Kdo nezažil celý tábor to asi nepochopí.

Práce s dětmi mne baví a už bych bez toho asi nemohl být. Každou neděli se scházím s mladými myslivci a v létě jezdím na tábory. S dětmi se potkávám i v práci v rámci lesní pedagogiky a na lanových překážkách.

Cokoliv dalšího máte na srdci a tak…
Věřím, že se vašemu dítku bude u nás na táboře líbit. Náš tým pro to udělá maximum. Naším cílem je spokojený táborník, který se k nám bude příští rok chtít vrátit.

Both comments and pings are currently closed.


  • Novinky

  • Partneři