Vložil Tomáš |
Narodil jsem se, kdy, kde, bydlím tam a tak…
    Prachatický rodák od roku 1996. Momentálně bydlím v Českých Budějovicích, nicméně většinu času trávím v Praze na koleji.
Čím se živím, co studuji a tak…
    Studuji na PedF UK, takže při troše štěstí by ze mne mohl být učitel. K tomu ještě trochu doučuji a starám se o provoz Studentského kostela v Českých Budějovicích.
Funkce na táboře, kvalifikace, jak dlouho a tak…
    Na Kocandu jsem poprvé zavítal jako dítě v roce 2002 a od té doby tam s radostí jezdím každý rok. V roce 2012 jsem pak podstoupil instruktorský kurz a od roku 2013 jezdím jako instruktor.
Co rád dělám, nedělám, koníčky a tak…
    S oblibou sleduji seriály, filmy, občas také čtu. Rád se věnuji angličtině, kterou studuji a celkově školu beru jako koníček. Rekreačně dělám řadu sportů, ať už mi jdou nebo nejdou. Nerad jezdím prostředky hromadné dopravy, protože jsou plné hrůz a nástrah a nebezpečí.
Vztah ke Kocandě, dětem, proč jezdím a tak…
    Už od dětských let pro mě Kocanda představovala to nejlepší z prázdnin. Těšil jsem se hlavně vždy na lidi, které jsem tam poznal, protože jsem se s nimi viděl právě jen těch 14 dnů v roce, což v sobě mělo zcela ojedinělý náboj. Postupem času jsme se potkávali stále častěji a vytvořily se tak vztahy, jenž trvají již několik let a které mne také částečně motivují k tomu, abych na Kocandu jezdil. Tou druhou motivací jsou samozřejmě děti, kvůli kterým to celé děláme a jsem rád, když jim mohu předat byť jen třeba zlomek z toho, čemu mne Kocanda naučila. Stejně tak s radostí pozoruji, že to má smysl.

Both comments and pings are currently closed.


  • Novinky

  • Partneři