Letní tábory Na Kocandě

    Tábor se nachází u obce Skočice (okr. Strakonice) na malém lesním palouku, funguje zde více než 40 let. V jeho areálu se nachází dřevěná jídelna, ošetřovna, srub vedoucího, kuchyně, ve které 5x denně připravují kvalifikovaní kuchaři čerstvé jídlo. Účastníci tábora jsou ubytování ve stanech s podlážkou, dvěma válendami a stolkem. Pro dokonalou atmosféru lesa zde doposud nebyla zavedena elektřina. Mimo celotáborové hry na děti čeká spousta zajímavých aktivit, sportovní vyžití, táboráky, celodenní výlet a další pestrý program. O zábavu dětí a jejich pohodlí se postará tým zkušených, kvalifikovaných vedoucích, včetně zdravotnice a kuchařů. Naše tábory jsou připravovány pro děti ve věku od 7 do 15 let.

Plakát LT Na Kocandě 2020 ke stažení:

Stáhnout plakát

! PROSÍME SLEDUJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE OHLEDNĚ TÁBORŮ NA HLAVNÍ STRÁNCE A NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !


1. běh – “Cesta do pravěku” 

5.7. – 18. 7. 2020 (neděle – sobota)
Prvohory, druhohory, doba ledová a mnohem víc. Chystáme se na tajuplnou výpravu do Pravěku. Mamuti, velcí ještěři, šavlozubí tygři. Ti všichni čekají jen na to až je objevíš. Nemáš strach? V tom případě se přidej k nám. Vydej se s Jendou, Jirkou, Petrem a Tondou na dobrodružnou cestu. Na cestu po řece času, po které se dostaneme do časů minulých. Do časů, po kterých nám zbyly už jen zkameněliny.

Účastnický poplatek: 3 900 Kč

Hlavní vedoucí: Michal Roučka

Adresa:  Kestřany 100, Kestřany 398 21      telefon: 725 257 759      e-mail: roucka.michal@gmail.com

>>> PŘIHLÁŠKY JSOU UZAVŘENY <<<

Opětovný přístup k dokumentům >ZDE<


3. běh – “Letopisy Narnie”

2. 8. – 15. 8. 2020 (neděle – sobota)

Velké a staré domy jsou ideální pro jednu oblíbenou dětskou činnost – hru na schovávanou. Někdy se může stát, že při takové schovávané objevíte tajné dveře, a jako správnému dobrodruhovi vám to nedá a rozhodnete se zjistit, co se za takovými tajemnými dveřmi skrývá. Může to být jen další ložnice, spižírna, nebo koupelna. Jindy ale při hledání ideální skrýše narazíte na starou skříň. Ukryjete se v ní a doufáte, že vás nikdo nenajde. V tom ale ucítíte jako kdyby vám nohy ovanul studený vítr. Zarazíte se, otočíte se, uděláte pár kroků vpřed a najednou se ocitnete v úplně jiném světě. Co budete dělat? Připojíte se k Petrovi, Lucince, Edmundovi a Zuzce a vydáte se zkoumat svět, ve kterém neplatí stejná pravidla jako v našem světě? Čekáme na vás!

Účastnický poplatek: 3 900 Kč

Hlavní vedoucí: Jan Kubíček

Adresa: Skuherského 1405/86, České Budějovice 370 01      telefon: 728 204 291      e-mail: kubajs.g@seznam.cz

>>> PŘIHLÁŠKY JSOU UZAVŘENY<<<

Opětovný přístup k dokumentům >ZDE<


Číslo účtu pro platbu za tábor:
ERA – Poštovní spořitelna – 263411848/0300
Nezapomeňte uvést Váš  variabilní symbol = číslo přihlášky!

 

Vážení rodiče, přátelé, všichni!

Provozování letního tábora je v současné době velice nákladná záležitost. O základnu se snažíme starat, co nejlépe, na údržbě jsme odpracovali již tisíce brigádnických hodin, veškeré ušetřené finance neustále vkládáme do obnovy a údržby budov, vybavení tábora (stany, celty, sportovní potřeby, provozní materiál apod.). Přesto jen naše snaha nestačí! Dovolujeme si Vás požádat o jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Pokud máte možnost nám nějakým způsobem pomoci, obraťte se prosím na nás. Na požádání Vám samozřejmě vystavíme potřebné potvrzení pro finanční úřad.

 


Archiv letních táborů Na Kocandě

  • Novinky

  • Partneři