Letní tábory Na Kocandě

    Tábor se nachází u obce Skočice (okr. Strakonice) na malém lesním palouku, funguje zde více než 40 let. V jeho areálu se nachází dřevěná jídelna, ošetřovna, srub vedoucího, kuchyně, ve které 5x denně připravují kvalifikovaní kuchaři čerstvé jídlo. Účastníci tábora jsou ubytování ve stanech s podlážkou, dvěma válendami a stolkem. Pro dokonalou atmosféru lesa zde doposud nebyla zavedena elektřina. Mimo celotáborové hry na děti čeká spousta zajímavých aktivit, sportovní vyžití, táboráky, celodenní výlet a další pestrý program. O zábavu dětí a jejich pohodlí se postará tým zkušených, kvalifikovaných vedoucích, včetně zdravotnice a kuchařů. Naše tábory jsou připravovány pro děti ve věku od 7 do 15 let.

 


1. běh – “Bang – Velká vlaková loupež” 

2.7. – 15. 7. 2023 (neděle – sobota)
Všichni bandité, spojte se!V Kocanda Town se chystá velká sláva. Bude tu stavět vlak až po okraj plný pytli s penězi a zlatých cihel v nich bude pro každého dost. Dokážete se do Kocanda Townu dostat včas a ukořistit pro sebe co hrdlo ráčí? Ale nenechte se mýlit. Tím to nekončí! Čekají nás novinky, které změní celý náš tábor na další roky.
Buďte u toho s námi!

Účastnický poplatek: 5 000 Kč

Hlavní vedoucí: Michal Roučka

Adresa:  Kestřany 100, Kestřany 398 21      telefon: 725 257 759      e-mail: roucka.michal@gmail.com

>>> PŘIHLÁŠKY BUDOU SPUŠTĚNY JIŽ BRZY!<<<

 


3. běh – “Indiana Jones”

30. 7. – 12. 8. 2023 (neděle – sobota)

Tátadatá..tátadá.. legendární melodie uvádí ještě legendárnějšího hrdinu. Archeologa a dobrodruha Indiana Jonese. Se svým typickým kloboukem, bičem, humorem a ledovým klidem zkoumá ruiny, hledá artefakty a objevuje ztracené civilizace. Ať už se jedná o archu úmluvy, svatý grál, nebo chrám zkázy, s Indym se nikdy nenudíte. A teď se jeho pozornost zaměřila na Kocandu. Chcete se spolu s ním vydat na zajímavou výpravu za tajemstvími, která skrývají naše jihočeské lesy? Tak neváhejte a pojeďte s námi!

Účastnický poplatek: 5 000 Kč

Hlavní vedoucí: Jan Kubíček

Adresa: Doubravická 1656/1, Teplice 415 01      telefon: 728 204 291     e-mail: kubajs.g@seznam.cz

>>> PŘIHLÁŠKY BUDOU SPUŠTĚNY JIŽ BRZY! <<<

 


Číslo účtu pro platbu za tábor:
ERA – Poštovní spořitelna – 263411848/0300
Nezapomeňte uvést Váš  variabilní symbol = číslo přihlášky!

 

Vážení rodiče, přátelé, všichni!

Provozování letního tábora je v současné době velice nákladná záležitost. O základnu se snažíme starat, co nejlépe, na údržbě jsme odpracovali již tisíce brigádnických hodin, veškeré ušetřené finance neustále vkládáme do obnovy a údržby budov, vybavení tábora (stany, celty, sportovní potřeby, provozní materiál apod.). Přesto jen naše snaha nestačí! Dovolujeme si Vás požádat o jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Pokud máte možnost nám nějakým způsobem pomoci, obraťte se prosím na

nás. Na požádání Vám samozřejmě vystavíme potřebné potvrzení pro finanční úřad.


Archiv letních táborů Na Kocandě

  • Novinky

  • Partneři