Vložil Tomáš |
Narodila jsem se, kdy, kde, bydlím tam a tak…
    V Českém Krumlově 11.6.1981, v současné době bydlím v Praze.
Čím se živím, co studuji a tak…
    Key account manager (pro exterior plastové díly dodávané do VW). Vystudovala jsem SZŠ v Českém Krumlově obor diplomovaná všeobecná zdravotní sestra a VŠB v Ostravě obor Progresivní technické materiály.
Funkce na táboře, kvalifikace, jak dlouho a tak…
    Zdravotnice, zdravíčko co léčí každé bebíčko – cca 6 let.
Co ráda dělám, nedělám, koníčky a tak…
    Ráda se učím jazyky a dále vzdělávám ve svém profesním životě. Trpím závislostí na sportu – beach volejbal, silový a kondiční trénink, běh, jóga. Trénér beach volejbalu, čtu knihy. Miluju kávu. Mám krušná rána, nejsem ranní ptáče.Nerada vařím sama pro sebe. Zajímám se o anatomii, fyziologii člověka, zdravé stravování. Někdy moc mluvím a obrovsky moc ráda se směju. Občas když zevluju, tak ráda rýmuju. Však už nezbývá mi moc čas, abych rozjela to ve velkém zas.
Vztah ke Kocandě, dětem, proč jezdím a tak…
    Proč jezdím na Kocandu? Mám ráda jak toto místo, tak kolektiv lidí, který se o Kocandu stará. Baví mě práce s dětmi i dospělými. Děti si na Kocandě mohou hrát v přírodě, naučí se zde nové věci, poznají nové kamarády a za jejich úsměvy a hezké vzpomínky, které jim nikdo nevezme to stojí. Mam rada les a to, že mohu vypnout od dnů nabitých shonem a prací. A jako bonus občas se i mi vedoucí můžeme stát dětmi při nějaké hře.
Cokoliv dalšího máte na srdci a tak…
    Moc poděkovat všem lidem současným i bývalým, kteří se celá léta starají o Kocandu ve svém volném čase. A samozřejmě velké díky rodičům a dětem, kteří nám zachovávají věrnost.

Both comments and pings are currently closed.


  • Novinky

  • Partneři